ענייני צ'מפיונס

המיוחדים
כולם הימרו הבוקר נגד אינטר. יחס ההימורים בווינר (בעלי יחסי ההימור השמרניים בדרך כלל) לניצחון של הנראזורי עמד על 5 ל-1. שים 100 דולר קבל 500. ההימור האישי שלי (לא שמתי כסף. אידיוט) נע בין תיקו לניצחון של אינטר. כי אם יש מישהו שיכול לצ'לסי, זה מוריניו. תפר אותם פעמיים. כבוד.
כאוהד אינטר, אני מתחיל להשלים עם המינוי של "המיוחד", וזה לא רק בזכות ההישג היפה הערב. משהו בו השתנה, קצת התמתן, התבגר. הגלות באיטליה וההתרחקות מאור הזרקורים (יחסית) קצת הרגיעה אותו, נראה לי (למרות דיווחים על עימותים עם התקשורת האיטלקית). אני חייב להודות שהוא כנראה המאמן הכי מתאים לאינטר. ואם הוא יביא גם גביע, אפילו אני אסיר את הכובע.

מגרש הרוסים
צסק"א הדיחה את סביליה. לא ראיתי את המשחק ואין לי מה לכתוב על כך, חוץ מזה שלדעתי זו לא ממש הפתעה. הקבוצות הרוסיות מגיעות מאוד רעננות לשלב הזה של העונה, שנמצאת שם רק בתחילתה. קבוצה רוסית שמצליחה לצלוח את החורף ולהגיע בשלום למשחקי האביב, נהנית לדעתי מיתרון מסוים על יריבתה. ביום טוב (והגרלה נוחה) צסק"א יכולה עוד למצוא את עצמה בחצי הגמר.

אגדה שתהיה באמת?
מחר ברצלונה אמורה להיפטר מהמטרד הזה שנקרא שטוטגרט. מטרד לעצמה (1:1 במשחק הראשון), אבל גם לאופ"א, שאחרי ההדחות של ריאל מדריד וצ'לסי, חסר להם רק לאבד גם את בארסה, ועוד בשביל קבוצה שבקושי מעניינת את האוהדים שלה. צפו לשיפוט ביתי.

אני אוהב את ברצלונה, אבל משהו קטן ומרושע בתוכי מייחל קצת להדחתה. ברור שליגת האלופות רק תפסיד מכך, אבל הפסטיבל שמתנהל סביב ברצלונה בשנתיים האחרונות מתחיל קצת להעיק עלי. אין כמו התרסקות מהדהדת (ואוהו איך שזה יהדהד, אם וכאשר) בליגת האלופות, כדי להחזיר לשם קצת את הצניעות. וגם כדי להזכיר לנו שאנחנו כל כך אוהבים כדורגל לא רק בזכות יופיו של המשחק או הווירטואוזיות של השחקנים, אלא גם בזכות אגדות הסינדרלה שביכולתו לרקום: זה אחד מענפי הספורט היחידים שבהם גם פייבוריטית כל כך ברורה יכולה, במשחק נתון, לעוף מול קבוצה נחותה. אח, איזה סיפור זה יהיה!

Related Post